Hledáte místo pro svatbu nebo oslavu? Právě jste ho našli.

Svatby a oslavy

Hledáte místo pro svatbu nebo oslavu? Právě jste ho našli.

Mlýn Sazená je vhodný zejména pro letní oslavy, nabízíme možnost jak samotného pronájmu prostoru tak i dalších doplňkových služeb jako je raut, grilovaná kýta, DJ, fotograf, líčení a účes..

Prostory jsou vhodné pro svatby a oslavy menšího charakteru. Ideálně do 50 osob. K dispozici je rozlehlá obezděná zahrada, na které je možné uspořádat venkovní obřad s romantickým pohledem na samotný mlýn, v přilehlé budově je k dispozici společenská místnost s barokními klenbami a původním pískovcovým sloupem, zde je k dispozici i menší bar, stoly vhodné pro umístění rautu, a stolní fotbálek pro chvíle zábavy.
Po domluvě je možné využít rožeň na sele nebo velký nerezový gril, zajištění doprovodné hudby včetně světelných efektů a dalších doplňků dle dohody.

V případě zájmu je možné domluvit ubytování ve spřáteleném objektu pension Stará fara.

Jako zpestření pro svatebčany je možné zpřístupnit absolutně ojedinělý řopík z období druhé světové války, který byl součástí Pražské čáry, pro více informací navštivte sekci řopík.

Pokud máte případné dotazy nebo Vás zajímají ceny, napište email nebo zavolejte a vytvoříme Vám nabídku na míru. Nemyslím si, že by svatba měla být předražená... Pokusíme se přizpůsobit Vašemu rozpočtu.

Děkuji a těším se …